| deea2sabau a întrebat:

C e rost are sa il stergi de pe facebook, din lista de mess... daca nu-l poti sterge din inima?

Răspuns Câştigător
| ginamagheru a răspuns:

Cat de adevarat...m-am regasit si eu aici.eu l-am sters deoarece am considerat ca e mai bine sa nu il vad tot timpul pe facebook, sa vad la cine a comentat, la cine a dat like.pur si simplu am vrut sa il ignor sa ii arat ca nu imi pasa si pentru un timp am reusit sa nu imi mai pese de el.

4 răspunsuri:
| Anca95 a răspuns:

O sa-l stergi tu odata si-o data.

| Gaviota a răspuns:

Dupa parerea mea..nik un rost...sad

| Xtadelo a răspuns:

oh go on

| hmmmm96 a răspuns:

Sincer stiu si eu ca nu areee rost (dar eu am considerat-o razbunare), si, macar nu il mai vezi cand intra mereu pe mes, sau eventual cand isi pune pe fb: intr-o relatie in care tu nu estihee hee (chiar daca afli ulterior).