| anonim_4396 a întrebat:

Cadou pentru iubit, idei please sad

Răspuns Câştigător
| aniriiiiii a răspuns:

Ceas,obiecte personalizate [cana,perinuta,glob,puzzle,etc], parfum, bratar sau lant de argint...

7 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Un ceas,o carte,o camasa,o componenta de calculator care ii trebuie, o undita sau lanseta(daca ii place pescuitul), etc.

| ingerashhhh a răspuns:

Are 18 ani si suntem de 6 luni impreuna.Ii place carvingul,chitara si avea un lant de la mama lui pe care la pierdut,ma gandesc poate sa ii iau un lant, nu stiu, chiar nu stiu

| MaryNepotu a răspuns:

Poi ar trebui mai multe detalii eu stiu varsta lui... cei place asa in general... gandeste-te si tu si posteaza aici sau dati seama singurawinking BAFTA daca postezi alte informatii o sati postez cevawinking

| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Un ceas de mana, un parfum, un lantisor cu numele luiwinking funda?

| ColourMePretty a răspuns:

2 lanturi, unu cu o jumatate de inimioara, si altul ce cealalta jumatate.

| LoReDaNa_2201 a răspuns:

Daca el chiar tine la tine tu esti cel mai frumos/potrivit cadou pentru el.Nu-ti mai fa griji.Niciun cadou nu poate suplini un sentiment adevarat.
sau

1. Un biletel plastificat pe care sa scrie te iubesc impachetat in hartie de cadouri si pus intr-o cutiuta

2. Cateva globulete in care sa pun tot felul de mesaje pentru el (1 luna, deci 4 saptamani, 4 globuri, 4 biletele in fiecare glob)

3. Pozele noastre pe hartie foto plus un caiet sau ceva in care sa scriu tot ce simt pentru el

fundabatting eyelashes

| Aonimul a răspuns:

Du te cu el la hotel