| Ocurioasa a întrebat:

Cadou pentru iubit. ceva idei?batting eyelashes Help!

4 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Initiala ta, lantisor, bratara, ghiul, parfum, after shave, gilette, album cu voi doi, o poezie, un filmulet romantic despre voi 2, jumatate de inima[medalion], tricou, amsa, pulover, manusi, haine tricotate de tine smug, o cana cu poza voastra, o cana cu zodie, ursuleti, maimute, papagali, :]] depinde cum va alintati voi. [daca ii zici ursulet ia-i un ursulet daca ii zici maimuta du-i o maimuta si tot asa :]]] ] vezi ce ii place lui mult: un joc video sau. depinde ce pasiuni are. un tricou persoanlizat cu voi 2 sau doar cu tine, adidasi, sapca cu voi doi smug etc...

| Pitiica a răspuns:

Un album de poze cu voi doi, doua tricouri identice unul pentru tine si unul pentru el, sau 2 brelocuri, sau o rama foto cu o poza cu voi, sau un parfum, o bluza, o brățară, un lanț sau un inel[daca poarta]. Sper ca te-am ajutat:d:*

| asdfescu a răspuns:

Sex anal?

| TurliucAdrianFrancis a răspuns:

Un animal de plus e mereu binevenit, indiferent de situatiebatting eyelashes