| narcisa a întrebat:

Cainele meu cred ca a fost otravit. ce as putea face? va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Idk007 a răspuns:

Du'l la veterinar, dar ai grija sa nu fie prea tarziu.asa am avut si eu 2 catei. unul era bishon si altu lup.si am plecat cu mama in oras si cand ne'am intors cel lup era mort straight facesi imediat am vazut ca sh bishonul era mai raw si l'am dus imediat la doctor altfel se putea sa se intample la fel si cu el straight face
Ai grija!happy

4 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Ai putea sa-i dai lapte dulce sa bea
apoi sa-l iei de picioare si sa-l invarti
nu e gluma
eu asa am facut cu un caine, dar mi-a murit ca era batran
prin invartire il faci sa-i vina greata si sa vomite si asa scoate otrava aia.
repet nu e gluma.

| daianaroxana a răspuns:

Poti sai dai mult lapte asta il va ajuta...iar daca nu poti sal duci la veterinar

| CynicalCunt a răspuns:

Lapte mult sau cruce.

| fluturas2 a răspuns:

Trebuie sa-i dai lapte si sal duci la veterinar