| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat costa ma costa sa-mi pun extensii?

Răspuns Câştigător
| Mariaa20 a răspuns:

Naturale - 200 de lei - 500 de lei
Si cele care nu sunt naturalee gasesti peste tot cu 18 lei.

Eu ti le recomand pe cele naturale!:*

13 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Extensii la ce?

| BalonaşDulcee a răspuns:

O colega de-a mea si-a pus extensii in tot capu si a dat 16 milioane... thinking

| BalonaşDulcee a răspuns:

O colega de-a mea si-a pus extensii in tot capu' si a dat 16 miliaone jumatate thinking

| AsiSoyYo a răspuns:

Http://frumusetseadorabilaxx.hi5.com/......otoUser.do da-mi o nota plsss. a si este in jur de 500 RoN :)

| Cher22 a răspuns:

De la 100 pana la 500 de leiwinkinglaughing

| Dope a răspuns:

50 de lei extensia happy care nu sunt naturale, depinde de lungime :d iar cele naturale sunt intre 200 si 400 aproape 500 de lei, CELE NATURALE. Eu ti le recomand pe cele naturale! happyhappypa

Răspuns utilizator avertizat
| Levente a răspuns:

Zi-mi din ce localitate esti, ca sa iti spun unde sa mergi sa iti puna. pretul e la 280 lei + "asamblarea"

| kilimanjaro a răspuns:

In jur de 500 RON. Depinde si la ce vrei sa iti pui extensii.

| Cadillac a răspuns:

Ce sunt alea?

| crystyan_5223 a răspuns:

Eu stiu ca pretul este 110 lei depinde ce fel de extensii vrei u?

funda big grin

| Cristinikcm a răspuns:

Pretul este km 250-300...si depinde de salon cat o sa-ti ia sa ti le punawinking

| Deea_Andreea_1993 a răspuns:

Pana in 500 de lei