| wertori a întrebat:

Cam cat costa un tatuaj mic pe deget, alb-negru de2, 5 cm?

Răspuns Câştigător
| PROFESSIONAL a răspuns:

In general, cele mai multe saloane nu fac tatuaje sub un anumit pret, oricat ar fi de mic, la salon o sa te coste in jur de 90 - 100 lei. Insa pentru un tatuaj atat de mic nu merita sa ti-l faci la salon, sun o gramada de tatuatori home-made care iti pot face lucru asta pentru 20-30 de lei!

2 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Ar trebuie sa fie pana in 20 lei maxim. De obicei te taxeaza pe cat de multa cerneala foloseste.

| tatuajebrasov a răspuns:

Acum depinde si la ce tatuator home made te duci, daca are aparat cu motoras si cu coarda de chitara care a mai facut 5 tatuaje cu acelasi ac inainte sa vii tu, e probabil sa-ti faca tatuajul cu 20 de lei,in caz de ajungi la un tatuator home made ai mare grija, daca ai norocu sa dai peste cineva care are aparat profesional cu ace sterile cere-i sa-ti arate ceva modele pe care le-a facut si ai putea sa mai iei o prietena, un prieten cu tine care are un un tatuaj frumos sa-ti dea si el/ea o parere, in general cei care fac acasa cu aparatura de specialitate si stiu cat de cat meserie au preturile la jumatate, poate mai fac reduceri, dar la lucrari mari.