| PreaTareღ a întrebat:

"Campionul Zilei" Este cel care:
Cel care e avut cele mai multe raspunsuri intr-o zi,
Or
Cel care a avut cele mai multe raspunsuri intr-o zi la o categorie,
Or
Cel care a avut cele mai multe Funde intr-o zi?
-------------------------------------------------------- --------------------------
Raspundeti-mi dau fundita,
In caz daca nu e un raspuns de-al meu ziceti oricare.
Multumesc.
no talking Nu dau funda la commenturi false,

Răspuns Câştigător
| RandyMarsh a răspuns:

Salut!
''Campionul Zilei'' este cel care strange cele mai multe raspunsuri intr-o zi.
Nu trebuie sa fie funde si poti raspunde la toate categoriile pentru a strange raspunsuri.
Dar, atentie! Raspunsurile trebuie sa fie folositoare, la subiect.
Nu raspunsuri de genul ''Da!'',''Nu!'',''Nu stiu!'', etc.
Bafta!

| PreaTareღ explică (pentru RandyMarsh):

Multumesc foarte mult, Ieri am fost pe locul 3 la raspunsuri.
Dar la 5 categorii pe unu,
Multumesc,
Uite o funda big grin

4 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

„Campionul zilei" este cel care dă cele mai multe răspunsuri în ziua respectivă!
Însă, răspunsurile trebuie să fie folositoare pentru a se putea lua în concurs!

| ElenaSA a răspuns:

E cel care are mai multe raspunsuri intr-o zi-la finalul zilei, nu conteaza pe ce categorie, doar sa respecte regulamentul.

| RandyMarsh a răspuns:

Multumesc!
Succes daca vei mai concura!