| want2bMajestic a întrebat:

Cand auziti numele d bubulina...la ce va duce gandul?

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Pe mine ma duce gandu' la mine! laughing :OO 'ai de capu` meu! am... am... pff. nnuu-iii corecct!

39 răspunsuri:
| inna a răspuns:

La o tipa mai plinutza laughing

Aveam o colega, careia un tip incepuse sa-i cante la scoala pe hol melodia aia Bubulina laughing, iar ea era topita dupa el...ne intreba pe toate prin clasa daca e de binehee heerolling on the floor)

I-am zis ca e ce era sa fac...si acum de cate ori aud numele asta imi aduc aminte de faza asta.laughing

| smaranta a răspuns:

La piesa aia a lui Banica jr. bubulina, gospodina, n-are pace pana nu-ti face ce-ti place:)http://www.youtube.com/watch?v=wdq7t_lsxes

| romina_7963 a răspuns:

La piesa lui stefan banica " bubulina gospodina"

| DeeDee_1261 a răspuns:

Eu sincer la nimica e un nume asa de alintath o persoana... Cel putin asa cred:dlaughing

| JustMeFlory a răspuns:

La o gargarita...insa nu stiu de celaughing)

| Denny_5002 a răspuns:

La Buline si Buburuze.

tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La o tipa grasuta, de gasca si cu simtul umorului!

| ancalazar a răspuns:

Jojolina... gospodian ...imi gateste pana cand cade luminaaaaa laughing)

| hideaway a răspuns:

Ms pentru funda. Chiar aveam nevoie laughing