| Ioannaaaaaaaaaa a întrebat:

Cand cade coaja la o julitura?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Cand incepe sa se vindece o sa inceapa sa te manance. In cateva zile de atunci o sa iti pice si coaja. Eu niciodata nu am rabdare sa pice singura, imi place sa o "ajut" big grin dar nu iti recomand sa faci la fel pentru ca daca nu e vindecata rana o sa iti ramana semne. happy

| RareşTPUro a răspuns:

Dupa ce se usuca complet.

| PedoBarbie a răspuns (pentru RareşTPUro):

Se zice usucă nu uscă.