| DomnulNeexistent a întrebat:

Cand credeti ca ar incepe al treilea razboi mondial?

Răspuns Câştigător
| VanillaBl a răspuns:

Eu zic ca tot religia o sa il provoace. un musulman il va omori pe papa si astefl se face naste cel de-al 3lea razboi mondial

2 răspunsuri:
| bebelotz a răspuns:

Dupa razboaiele din Africa si Asia nu stiu ce sa zic cred ca in mai putin de 10 ani, brrrr Doamne fereste.

| Voinescu_Catalin_ a răspuns:

Frateloo. Traiti-va viata si ganditi-va la lucruri mai vesele. Daca toti o sa intram in,, hora,, energiei despre razboi. atunci cine o sa va mai raspunda pe aici? Daca o sa vina nu cred ca stie cineva. Cand o fi sa vina, o sa vedem ce o sa facem. Mergem si cu pusca la razboi. Ca oricum avem pe cine impusca si pe la noi! Uuuups, hai sa tac. Poate primesc un Block de toata frumusetea! >P