| baiatuldinbrasov112 a întrebat:

Cand dau click dreapta pe desktop imi apare deasupra la New o casuta numita cmd. cand dau click pe ea imi spune:

Explorer.EXE (asa se numeste eroarea)

" This file does not have a program associated with id for performing this action. Please install a program or, if one is already installed, create an association in the Default Programs control panel. "

Eroarea asta imi apare si cand vreau sa deschid orice folder.

Cine ma ajuta sa rezolv are funda + vot si orice vrea laughing
Mersi mult

1 răspuns:
| RoyalJakiro a răspuns:

Ce windows ai? Vista? 7?