| DenniDen a întrebat:

Imi apare eroarea:

This file does not have a program associated with it for performing this action.Please install a program or, if one is already installed, create an association in the Default Programs control panel.
Ce pot face? si din ce cauza apare?

6 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Incerci sa deschizi ceva si nu ai programul necesar.
Bafta

| DenniDen explică (pentru CataC):

Si sti cumva cum as putea sa rezolv problema?

| traxter a răspuns:

Extensia fisierului nu este recunoscuta de calculator si nu ai nici un progeam care sa o faca. Daca sti ce program ar merge poti sa-l setezi tu. Funda?

| TommyLynn a răspuns:

Spune-ne extensia. Adica numele.(xxx)

| DenniDen explică (pentru TommyLynn):

Eu nu ma prea pricep la calculatoare..deci numele de la ce? de la eroare?

| TommyLynn a răspuns:

Ex: Spider.exe, dragobete.docx, tabel nominal.xls... spune-ne secventa de dupa punct din properties.