| anonim_4396 a întrebat:

Cand depun dosarul la liceu trebuie sa ma duc si eu neaparat sau doar un parinte?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce nu mergi și tu?
Așa mult îți este dragă școală?
Mergi împreună cu părintele!
Pa, pa.

| Dash a răspuns:

Ar fi mai bine sa mergi si tu.

| Aηηy a răspuns:

Trebuie sa mergi impreuna cu un parinte, nu neaparat cu amandoi.Pentru ca vei fi intrebat ce profil alegi si daca vrei intensiv franceza, engleza, informatica etc.

| us3r a răspuns:

Recomandat ar fi sa mergi si tu si parinti tai.dar se poate sa mearga si unul dintre parinti.

| RB26DETT a răspuns (pentru us3r):

Daca nu as merge eu ar fi rau? adica sa mearga doar unul din parintii mei pentru ca eu trebuie sa plec undeva

| AndreeaBz a răspuns:

Nu e neaparat. eu nu am fosthappy.