| shtephie a întrebat:

Cand devii expert TPU? La cate fundite, puncte?

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Au fost postate foarte multe întrebări pe tema asta. Dă căutare şi scrie expert TPU. Ca să ajungi expert TPU contează calitatea răspunsurilor pe care le dai. Citeşte mai multe aici : http://www.tpu.ro/blog/?p=134. Baftă!

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Pentru a deveni expert TPU nu ai nevoie de un anumit număr de funde sau de puncte. Sunt utilizatori care au devenit experți la 40 de funde și utilizatori care au devenit experți la 100. Pentru a deveni expert TPU trebuie să dai constant răspunsuri pe site, să fii activ, să nu te implici în conflicte. De asemenea, trebuie să respecți regulile de gramatică și cele pentru postarea întrebărilor. Răspunsurile nu trebuie să fie date doar așa, „de formă". Se apreciază răspunsurile de calitate, folositoare și inteligente. Aici poți citi mai multe despre acest subiect: http://www.tpu.ro/blog/?p=134. Succes în continuare pe site! Pa!

| 009 a răspuns:

Parca peste 300 nu stiu exact