| anonim_4396 a întrebat:

Cand este intalnirea bobocilor in liceul economic viilor? care stie?

6 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Intra pe forumul liceului si cauta acolo id-uri ale bobocilor de la economic si vorbeste cu ei poate te vor putea ajuta.Acesta este forumul:http://forum.portal.edu.ro/index.php?showtopic=109777.Fundita?

| MyKytSa a răspuns:

EwO sunt boboaca in viilor:* l economic baga id`w mikytza_zuza_ta08. sj vorbim :*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hey, salut! Si eu sunt boboaca in Viilor. Cine mai e boboc/boboaca in Viilor da-ti add la id kory_girl. Pwp :*

| marian123123 a răspuns:

Si eu sunt boboc in Liceul Economic Viilor pe profil turism id meu este marianmihai74

| Gabi_2140 a răspuns:

Cand este intalnirea bobocilor din liceul economic viilor?

| Gabi_2140 a răspuns:

Nu stiu. sincer vreau si eu sa aflu... dc esti boboc/boboaca in liceul economic viilor da add gaby. punctuletz