| JustMe5930 a întrebat:

Cand se face intalnirea bobocilor in liceul la care ati intrat?

4 răspunsuri:
| purplerainbow a răspuns:

Buna! Eu am intrat la Mihai Viteazul pe mate-info, din Bucuresti, iar intalnirea bobocilor e pe 15 iulie la ora 15:00. Am auzit ca in aceeasi zi este intalnirea bobocilor si la liceul George Cosbuc.

| JustMe5930 explică:

Pe bune? La mine se face astazi...

| Ionut a răspuns:

Intalnirea bobocilor se face cand incepe scoala deci mai incolo de 13 septembrie

| AnonymuxX a răspuns:

Intalnirea bobocilor o organizati voi boboci, pe fb (pentru ca alt loc unde sunteti toti nu prea e).La mine in liceu au facut intalnirea asta cei de la a 11-a este vinerea astawinking E ceva tare, te duci i9ntalnesti viitori colegi chiar daca nu sti cu cine o sa pici in clasawinking