| Mircea23592071 a întrebat:

Cand imi dau jos mustata trebuie sa dau si perciunii si ciocul jos? Si cu ce as putea sa o dau jos? Nu am mai dat-o niciodata pana acum, e deasa, neagra si urata. Am 14 ani

Răspuns Câştigător
| Mihhhhhhhh a răspuns:

O dai jos cu spuma de ras și big. Bărbierește-te dacă nu îți place cum arați chiar dacă ai 14 ani, odată și odată tot trebuie sa o faci.

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Cu masina de tuns sau cu un bic de ras

| WnFamily a răspuns:

Cu bic-ul, personal nu am folosit niciodată spumă de ras și țin că am 16 ani, eu tot undeva pe la vârsta de 13-14 ani mi-am dat-o jos, ideea este că după îți va crește repede înapoi.