| anonim_4396 a întrebat:

Salut ce as putea face sa imi creasca barba mai deasa si mai repede? Vreau raspunsuri serioasa si fara prostii.Imi cresc perciunii mustata si in rest firicele firicele.Ce as putea face? Dau funda(NU am nevoie de pareri, doar sfaturi )

Răspuns Câştigător
| mariusstoiciu a răspuns:

Pai ai putea sa iti tai firele dar fara spuma de ras doar cu lama sau ceva de genu asa ar creste mai repede am facut si eu asta si a mershappy

2 răspunsuri:
| Maioru a răspuns:

Barba se indeseste si creste numai daca o barbieresti in mod constant.Normal ar trebui sa te bucuri acum ca nu prea ai barba ca o sa te saturi toata viata de ea.

| AliceC18 a răspuns:

Da-te cu ulei de ricin, stimuleaza cresterea firului de par. Sper ca ti-a fost de folos! happy