| anonim_4396 a întrebat:

Cand putem spune ca un adoloscent/adult devine barbat in adevaratul sens al cuvantului? parul facial are vreo legatura cu asta?

Răspuns Câştigător
| eme a răspuns:

Nu...schimbarile fizxice apar si ii dau unui baiat aspectul de barbat. dar totul depinde de felul cum gandeste.Si mi-am dat seama ca destul de tarziu un baiat se poate numi barbat in adevaratul sens al cuvantului

2 răspunsuri:
| crazykyty a răspuns:

yek nuuuuu! devine barbat cand se casatoreste, are un job(lucreaza), si nu e un nesimtit

| ZviG a răspuns:

Cand gandeste si actioneaza nu ca alta data