| Yume_2563 a întrebat:

Cand se dau tezele in scoala generala ...inainte sau dupa Craciun?

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Din pacate, inaintesad. Cam intre 1 si 20 decembrie se dau tezele.big grin

18 răspunsuri:
| daii a răspuns:

Eu stiu ca inainte.pentru ca dupa Craciun.copii sunt mai obositi.nu mai au ei chef de invatat si de teze.happy

by daiiwinking

| juniper a răspuns:

Inainte, dar daca va fi minivacanta aia, cateva se pot da si dupa, depinde cum alege si profesorul.

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Se dau inainte de Craciun.

O zi buna!

| c0rn3l1uss a răspuns:

Cand decit profesorii.
Poate la o materie dai inainte de craciun si la una dupa.thinking

| OglindaOarba a răspuns:

De obicei se dau dupa Craciun.Depinde ...cand dai tezele?

| miauu a răspuns:

Inainte

| Beatrice a răspuns:

Inainte de Craciun...Intre 1-10 decembrie...

| Andreea_8014 a răspuns:

Inainte.
Eu la romana dau pe 3 decembrie.
De obicei se dau inainte.happy

| dadaaaaa a răspuns:

Am auzit ca pana in 20 decembrie trebuie sa fie date toate tezele

| MiSskAt-xx a răspuns:

Inainte tongue

| robyroby a răspuns:

@Juliette bafta la teze!
Eu le dau in 9 la mate si la romana inca nu am hotarat. Are dreptate Juliette, cu cat le dai mai repede cu atat ai mai putina materie happy

| dksjgpfbgfbopgdfk a răspuns:

Eu de exemplu am teza la engleza martistraight face

| Miruna_2494 a răspuns:

Inainte... dar partea buna este ca se dau mai putine subiecte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde. main sunt unii profesori care dau dupa. dar sunt ff putini. de obicei se dau pana pe data de 20 cand luam vacanta.
Cel mai bine e sa dai cat mai repede ca e mai putina materiebig grin
eu dau 2 saptmana astalaughing[sunt la liceu oricum:d]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte lol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte. Eu dau joia asta la mate, luni la franceza si oe 11 decembrie la romana. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte, la mine pe 4 la mate si 10 rom.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am dat miercuri la romana si vinera viitoare voi da la mate