| andreea8556 a întrebat:

Cand se trimit sms-urile cu urarile de craciun? de ajun sau in prima zi de craciun?

Răspuns Câştigător
| M3HappyKid a răspuns:

Stii nu conteaza cand trimiti in ajun sau in prima zi de Craciun...conteaza ca nu ai uitata de cei dragi si ai facut un gest frumos sa le incalzesti inima cu cateva cuvinte frumoase!
Asta`i parerea meahappy
Craciun fericit tuturor!

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineața.
În mod normal, se trimit în prima zi de Crăciun, dar dacă vrei să fii printre primii care urează prietenilor/apropiaților numai gânduri bune, ar trebui să le trimiți de acum, căci mâine în mod sigur toți își vor suna cunoscuții.
Sărbători fericite!

| Classy a răspuns:

Eu consider ca in seara de Ajun se trimit mesajele, deoarece atunci se intra practic in spiritul Craciunului. Sarbatori Fericite draga Andreea :-X!