| Rayyy a întrebat:

Buna!
Mesajele de Craciun se trimit acum, in ajun, sau maine?
Nu imi amintesc deloc cum a fost anul trecut. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Corina a răspuns:

Nu este o regula generala pentru trimiterea acestormesaje. Felicitarile le poti trimite oricand doresti sau ai timp. Oricum sunt binevenite si oamenii vor fi bucurosi ca nu i-ai uitat de sarbatori. Sarbatori fericite tie si familiei tale, sanatate si numai bucurii in noul an!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna RAY
sms se trimit depinde de continut daca zice ceva de genul"craciun fericit..." le trimiti de craciun dar daca sunt ceva de genul"in ajunul craciunului fi mai bun"
le trimiti in ajundar daca nu specifik nimic de genul... le trimiti in ziua de craciun
SARBATORI FERICITE!(trimis de elena)