| anonim_4396 a întrebat:

Cand sunt pe stop am dureri groaznice de ce?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Du-te la un ginecolog fiindca e normal sa ai o mica jena, poate o durere care sa nu te impiedice in activitatea zilnica, dar nu o durere groaznica. Poate fi o infectie, niste chisturi ovariene, niste leziuni endometriale.
Daca esti virgina, nu te va consulat, iti va face doar o ecografie si, eventual, niste analize de sange.

| Swabia a răspuns:

Stop laughing)...de denumirea PNL stiai?!hee hee...[perioada naspa a lunii!]

| cappodonna a răspuns:

Fuga la ginecolog; e posibil sa fie cistita sau anexita.In cazul meu am avut dureri cumplite, nu ma puteam ridica din pat sau daca o faceam cadeam pe jos de durere.
Cauza; o anexita de toata frumusetea.
Bucuria; un tratament constand in pastile si dormit pe burta.(cu fata in perna)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din cauza contractiilor uterului. Poti evita asta cu medicamente, ceaiuri sau masaj.

| ralukyn23 a răspuns:

Si eu cateodata am dureri insuportabile as putea spune... poti sa fii racita...stai cu spatele gol te trage curentu si alte chestii... e ceva normal sa ai dureri in acea perioada, dar totusi mergi la un ginecolog... take care>big grin

| maya_6434 a răspuns:

Si eu am dureri si niciatat nu stiu de ce...