| CuteKitten14 a întrebat:

Cand un baiat cu care nu ai vorbit mai deloc dar de care stiai ca te place si care recent s-a dat la tine,iti spune ca tine la tine, asta e vrajeala sau se poate sa fi spus asta fiindca, chiar asa simte?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In momentul in care se va mai da la tine din nou il poti intreba si sa-i ceri sa-ti spuna motivul exact pentru care procedeaza in acel mod. Scurt, simplu, clar si la obiect, ceea ce il va obliga sa-ti raspunda pentru a nu se face de rusine. Bafta!

| Nemessys a răspuns:

Daca inainte nu dadea semne ca te place si fix acum o face, mai ales cu asa vorba, dupa parerea mea e vrajeala. Si nu e ceva anormal ca sunt si oameni care fac asta... -_- Anyway, daca se mai intampla, fi atenta la comportamentul lui, la fata lui, in timp ce face asta. Cum iti spune ca tine la tine etc. Asa poti observa daca te place. A da, si la modul cum formuleaza fraza. Dar totusi, nu trage o concluzie. Poate chiar te place dar ai nevoie de mult mai multe dovezi pentru ati da seama daca este adevarat sau nu.

| justanotheruser99 a răspuns:

Sunt șanse sa fie adevărat. Fii atenta la comportamentul lui cand e in preajma ta si îți vei da seama.