| Gesii a întrebat:

Cand v-ati speriat cel mai tare in viata voastra?

1 răspuns:
| MosonitorA a răspuns:

Cand un mos trecea pe langa mine pe langa o masina si asteptam sa merg eu pe lana masina si ala vroia sa treaca pe acolo si m'a impins, mai putin ca era sa cad si zicea:"nu se merge pe stanga"pe mine m'a enervat deoarece era un om batran si ar fi trebuit sa fie intelept si sa nu faca asa ceva. apoi alta data, cand una a trecut pe langa mine si un amic d'almeu si a inceput sa faca misto de el si, n'am injurat'o da nu mai stiu c i'am zis si m'a luat la bataie, daca nu trecea o doamna si o dadea dp mine, orcm cand s-a intors sa plece, aia s-a intors si mi-a dat o palma tare, sau la scoala cand vreau sa cobor scarile aia de a 8a la aia mai mici pun piedica si mi'e frica, ca poate cad in nas p scari, dar noi ii spunem dirigai dar nu ia nicio masura, zice ca's nebuni si gata...

sincer, nu'mi plac oamenii din tara asta, ar trebui sa fie mai educati.straight facedar daca asa parinti asa copii, n'ai ce sa faci...