| 4Life a întrebat:

Cine va speriat cel mai tare in viata voastra sau de ce v-ati speriat cel mai tare?

5 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Cand treceam strada pe trecerea de la pietoni, am vazut cum o femeie in varsta cam de 80 de ani tot se holba la mine, iar apoi nu stiu.cred ca am clipit si ea a disparut.
Am mers repede acasa si nu am vb. cu nimeni despre ce s`a intamplat. Urmatoarea zi, seara am iesit afara cu prietenii.
Si ghici ce? Nu am mai vazut-o pe femeia aia, dar cum eram in parc, iar p`acolo nu era luminat, parca am fazut o siluaeta de femeie. Am inceput sa tremur si mi-a pierit tot cheful de distractie cu prietenii! L`am rugat pe un prieten de`al meu (baiat putin mai mare ca mine) sa ma conduca acasa, dar bininteles ca nu i-am zis ce am vazut ca ar fi crezut ca inventez.

Am intrat in casa, mama mea a vazut ca ma comport putin cam ciudat, am mers in camera mea si m`am ascuns sub pat. (stiu, pare copilares, dar aveam numai 10 ani, acum am 13! ).
Cam peste vreo 30 de min. m`am uitat pe geam sa vad ce se intampla afara, dar nu am vazut nimic, cand m`am intors, femeia era in spatele meu!

Asa am crezut la inceput, dar mama a aprins becul si am vazut ca mama era in spatele meu. happy

Cam asta s`a intamplat. De atunci nu am mai vazut femeia aia si sper ca nu o so mai vad.

Sper ca m`ai inteles si ma bucur ca te-am putut ajuta! puppy dog eyes

| Nymphetamine a răspuns:

Singura data cand m-am speriat ca lumea a fost cand m-a intepat o viespe in gat si eram singura acasa. laughing S-a intamplat intr-un an fix in noaptea de Halloween. thinking Aia da seara horror.hee hee

| NoIdentity a răspuns:

De un vis! oribil! m-am trezit intr-o noapte sh am vaz cum in kamera mea se plimba o luminita rosie

| TMI85 a răspuns:

Cel mai tare m-am speriat atunci cand m-am nascut,cand am vazut cata rautate este in jurul nostru si cat de grea e viata am vrut sa ma intorc inapoi,dar nu am mai putut...iar cel mai tare ma sperie oamenii din jurul nostru,pentru ca in fiecare dintre noi zace un demon care in orice clipa poate rupe lanturile ce il tine strans legat in celula lui si consecintele se vad.ex,uitat-te la stiri,exista vreo zi in care sa nu se spuna ca nu stiu ce tip a ucis pentru o suma infima de bani, ca unu a violat o fetita de 7, 8, 9,10,ani,ca altul si-a ucis si batjocorit parintele care i-a dat viata,pedofili, nebuni, criminali si lista poate continua la infinit.lucrul asta ma inspaimanta cel mai mult in viata!

| SwEeTgIrL_1752 a răspuns:

Cel mai tare m-am speriat de un vis. a fost groaznic, m-am trezit plangand.