| anonim_4396 a întrebat:

Cand vreau sa vad o poza pe facebook, adica cand dau click pe ea, apare un fundal negru straight face. Oare de la ce este? virusi? :-s. Cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| guardian18angel a răspuns:

Salut, nu sunt virusi, este doar o conexiune mai proasta la net, sau serverul respectiv merge mai lent iar pozele nu reusesc sa se incarce.

Eventual incearca sa dai un f5 cand intri pe poza respectiva si asa s-ar putea sa-ti mearga, iar daca nu, asteapta un pic, eventual da un restart si ar trebui mai mult ca sigur sa-ti mearga.

| Miaauu a răspuns (pentru guardian18angel):

Merge cu f5. Cu restartul nu! straight face. MErsi oricum :**

| guardian18angel a răspuns (pentru Miaauu):

Asta inseamna ca-ti da de furca chestia aceea cu imaginea care vine in fata paginii, si nu intr-o pagina noua. Cand dai f5, imaginea merge intr-o pagina noua si nu mai sta intr-un,, popup" cum s-ar spune.

De-acum incolo fa tot asa pana vezi ce si cum, oky? big grin

| Miaauu a răspuns (pentru guardian18angel):

Mda.batting eyelashes