| Daria163 a întrebat:

Care a fost cea mai mare boacana care ati facut-o cand erati mai mici?

Răspuns Câştigător
| IIIIIIIIIIIII a răspuns:

Am desenat cu ruj toti peretiilaughing mentionez ca sunt multe camere in casalaughing

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy am luat un pui micut de gaina in pat sa dorm cu el, numai ca eu am adormit si cand m-am rasucit, direct pe pui am aterizatsad faza e ca m-am dus la mama si cu gura mare am zis: Mama, cred ca cineva a intrat in casa si a omorat puiutul meulaughing, cum asa? ee, uite asa eu l-am pus in pat si l-am gasit mort:l, nu am patit nimic, dar am primit o dojeneala cumplita, ca nu e bine ce am facut cu puiutul, pacat de el sa moara in asa hal...asta e cea mai mare boacana care o tin minte eu, cred ca avem 4-5 anisori:d tu ce facusi?smugsmug

| CandyTetris a răspuns:

Odata am ucis o vrabie. Am tras cu prastia in ea si-am lovit-o. Pe urma o zi si o noapte intreaga am tot plans-o si am tot jelit-o.Nu m-a batut mama, nu m-a certat. In mana tineam o bucata de paine. Degeaba mi-a spus, degeaba mai plangi, ce-ai omorat, omorat ramane. happy

| stweety10 a răspuns:

Pai sunt mai multe, am vrut sa trag jaluzeaua si am dat cu picioru in geam si s`a spart. M`a lasat o prietena la ea acasa si i-am ars instalatia electrica, apoi am plecat fara sa stie. O data cand am fost la bunica, m`am dus sa ma joc intr-o gradinita pe care o avea ea, si acolo avea o closca cu puisori, si eu am calcat pe unu sad si a murit, cand a iesit mami afara sa ma strige eu am luat repede puiul in mana sa fug sa il ascund, si repezita am calcat aproape toti puii crying Chiar imi pare rau.

| browneyes99 a răspuns:

Buna! Asta nu e un fel de boacana, dar e faza la care si eu si parintii mei sau speriat cel mai tare.Eu sunt de fel somnambula:vorbesc noapte, ma ridic din pat si dau din maini, umblu prin casa.Doar ca o data, fiind somnambula, m-am sculat din pat, m-am dus la usa de la intrare, m-am incaltat frumos (laughing ), mi-am luat cheile si am plecat din casa.Am coborat la parter(eu stau la 1 )si am incept sa bat in usile vecinilor.Eu vedeam practic ce fac, dar nu ma puteam controla.La un moment dat, mi s-a parut ca aud pe un vecin si am urcat repede scarile inapoi si cand sa intru in casa, usa era inchisa si am batut prea tare incat m-am lovit si m-am trezit.Eram speriata de moarte.Mama mi-a deschis repede, fiind mai speriata decat mine.Nu stia unde sunt.(Se sculase fiindca facusemzgomot cand am iesit din casa.)

Nu se poate numi boacana.E o intamplare urata.

| AndreeaAnd a răspuns:

Pe la vreo 4 ani am ramas acasa cu bunicii. Ei au casa separat dar avem aceeasi curte. Era pranzul si bunicii s-au dus la culcare. Eu am venit la mine in casa si am inceput sa iau toate vazele ( mama colectiona ) si le-am spart.

| iulioara a răspuns:

Parintii mei aveau un acvariu mare si colectionau rase de pesti. Eu m-am spalat la cap in el si au murit toti

| TuningPhotoshopX a răspuns:

Cand aveam 1-2 ani eu curatam cu lapte tot tot din casa mealaughing

| valentinamarinamary a răspuns:

Eu tin minte ca aveam vreo 9 sau 10 ani si eram cu prieteni si prietenele dupa strada eram vreo 3 baieti si 5 fete s bunici mei aveau vaca legata pe camp si noi nu stiu ce am facut dar i-am dat drumul si vaca a incepus sa alerge prin porumbu la oameni si noi fugeam de tataia ca venea cu batu dupa noi si noi nu mai puteam de ras noi eram aproape de calea ferata si calea ferata era ca un deal adica era mai sus si noi toti ne-am urcat pe calea ferata si ne uitam jos la camp si am vazut ca o prietena ramasese in urma si alerga sa nu o prinda tataia si noi stateam sus si ne uitam la ea cum alerga si striga:fugitiiiiiiiiiiiiii...dar eu am spus: ce sa mai fugim noi, fugi tuuu ca tu esti jos! si pana la urma a prins-o tataia aoleooo at am mai putut rade!rolling on the floor))) doamnee!