| Psihoyounger a întrebat:

Care a fost cel mai frumos lucru făcut împreună cu persoana iubită în 2010?

Psihoyounger

Răspuns Câştigător
| lacrimi a răspuns:

Au fost multe momente frumoase, dar cel mai mult imi place cand ne batem cu perne laughing

13 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Ne-am dat cap in caplaughing.

| Hmmmm a răspuns:

Faptul ca ne-am despartit... vb f serios.
in mom in care ne-am despartit nu ne-a fost ok niciunuia dintre noi dar dupa cateva saptamani ne-am dat seama ca e mult mai ok asa. oricum am ramas f buni prieteni si ma bucur oarecum ca am pierdut un iubit, deoarece am castigat in locul lui un prieten nemaipomenit.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sunt multe lucruri, dar pentru mine cel mai important e decizia de a avea 5 copii atunci cand ne-am casatorit, ii avem si suntem mandri de ei, nu ne-au dezamagit niciodata.

| Victoria a răspuns:

Cel mai frumos lucru a fost ca am visat la elhee hee

| Psihoyounger explică:

@lacrimi, dacă vă bateţi cu perne, înseamnă că aveţi şi un pat pe aproape whistling

Psihoyounger

| daii a răspuns:

A stat cu mine o zi si o noapte.ca sa ma ajute sa imi caut fratele "disparut"( de fapt, copilul asta prostanac si-a batut joc de noi.impreuna cu taicamiuchatterbox, iar eu cu mama si pr meu l-am cautat ca prostii 2 zile! angry) ehlove struck da ce m-am mai distratbig grin:X

by daiiwinking

lolita
| lolita a răspuns:

Dificil de zis, nu exista ceva anume ce mi-a placut forate mult. probabil doar preznta lui deoarece anul asta nu ne-am vazut prea mult, mai tot timpul a fost plecat in delegatie.

| marsy a răspuns:

Am gatit impreuna love struck la el acasa. pn familia sa! Am petrecut o zi minunata impreuna!
Tu?love struck

| Cryssy a răspuns:

Am fost la ziua lui si acolo am avut parte de momente minunate.
Nu stiu daca am inteles prea bine intrebarea dar nu stiu in momentul asta. big grin

| lacrimi a răspuns:

Nu, erau pernele puse la uscat laughing

| shalimar a răspuns:

Mmm pai ne-am amintit de primii ani in care am fost impreuna si ne-am injurat unul pe altul pentru ca ne-am schimbat mult. big grin suntem in 2010 de 31 de zile, ce vrei mai mult de atat, avand in vedere ca ne despart mii de km.plus ca noi ne tachinam mult unul pe altul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mancat la Mc (pe banii lui`!whistling) laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

hee heeam visat ca elllaughing