| Psihoyounger a întrebat:

Vin sărbătorile! Care este cel mai frumos/romantic dar pe care îl aştepţi de la persoana iubită?

Psihoyounger

Răspuns Câştigător
| Crs a răspuns:

Eu nu astept nimic altceva din partea lui, decat iubire, intelegere, armonie si sa ne intelegem mereu asa bine big grin
Pana la urma asta conteaza cel mai mult nu?tongue
Dar daca ar fi sa vreau ceva, un cadou de la el ar fi ceva care sa am mereu amintire, eventual ceva sa pot purta sa imi audca mereu aminte de el : gen o bratara, lantisor, inel, cercei... nu scumpe, ceva de efecthee hee sau o pernuta cu o poza cu noi 2 pe ea, ca sa dorm in fiecare seara cu ea love struckhee hee

6 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

El imi e de-ajunshee hee Nu mai vreau altceva... happy

| spyceygirl a răspuns:

Un singur mesaj, o singura prvire... una din cele 2 astept de la persoana draga.sa imi dau seama ca nu m-a uitatwinking

| miauu a răspuns:

Pai mai nimic
de la el vreau doar sa meragra cu me la un show in seara de ajun
apoi a 2a zi sa plecam la tara la el
:X

| Mamamare a răspuns:

Sincer eu nu-mi doresc nimic special, decat sa fim toata familia la masa, sa fim sanatosi si fericiti. Ce este mai presus decat sanatatea? Nimic
Tu?happy

| oranya a răspuns:

O poza haioasa cu voi doi intr-o rama amuzanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca suntem impreuna si ne bucuram de zilele acestea de liniste.