| Phantoma a întrebat:

Care a fost cel mai trasnit vis al vostru? Cel mai interesant primeste funda love struck

Răspuns Câştigător
| Andreas23 a răspuns:

Stii nu este chiar trasnit ca un fel de cosmar.La scoala unde eram langa era o cantina bantuita si ceva case bantuite(asta este adevarat).Am visat ca am la scoala si am intrat intr-o incapere unde erau fantome care se spala pe dintii. Apoi am ajuns la un wc-u si din wc ieseau capuri de mortii, apoi am mers pe un coridor lung si am mers la capat unde era o iesire care ducea la pod.Am mers si pe pod si nu se putea merge doar cu role sau biciclete.Mi-am luat rolele si am mers si tot apareau capurii de morti. Apoi m-am trezit si imi era foarte frica ca nu am mai adormit.Nu conteaza daca dai funda sau nu doar am vrut sa stie si alti visul!

5 răspunsuri:
| Nuvăsufăr a răspuns:

Visam că eram Spartacus şi că rupeam pe oricine, până când mi-a străpuns pe la spate unul gâtul cu o sabie şi după m-am trezit cu o durere în gât.

| Alrawan a răspuns:

Că l-am luat pe Băse şi pe Boc, i-am vopsit verde în cap, i-am dus în pădurea Ecuatorială, am luat o liană, le-am legat-o de cap şi după i-am aruncat în Triunghiul Bermudelor.

The End! happy

| loredanalorena a răspuns (pentru Alrawan):

Ce tare!

| Alrawan a răspuns (pentru loredanalorena):

Mi-aş dori să fie şi adevărat.
Dar din păcate nu prea se poate. :-s

| istoleyourcandy a răspuns:

1.Visam ca eram in curtea scolii cu o geaca de aia,''grasana'' si toata curtea era umpluta de apa.