| anonim_4396 a întrebat:

Care ar fi varsta minima pentru o relatie? fara sex.

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

12-13, așa cât să vă plimbați împreună de mânuță și câte un pupic și o îmbrățișare

| sierra1 a răspuns:

și intre doi parteneri de... grădiniță este de fapt o relație deci ștacheta e foarte jos

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

5 ani.

| Andreeush a răspuns:

15-16 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Părerea mea e că la vârsta de 17 ani.

| Dandinelle a răspuns:

Stiai ca... relatii ai de cand te nasti?

| Anonima163333 a răspuns:

Fara sex, doar cu saruturi si tinuturi de mana, de la 14 ani in sus.Aceste relatii sunt bazate mai mult pe prietenie, doar de la 18 ani ai o relatie stabila.

| ceafostodata a răspuns:

16-17 ani. La vârsta asta consider eu ca e cel mai bine sa începi o relație.