| AnaMaria101 a întrebat:

big grin
Care credeti ca e varsta minima pentru o relatie cu un baiat? (Nu ma refer la chestii sexuale)

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de comun acord cu ღLotOfLoveღ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te tine.

| 26Geo a răspuns:

Daca nu ajungeti la sex(de orice natura), poti avea prieten de cand te nasti, si pana mori, ca sa ma exprim mai bine. Daca vrei sex, eu spun sa astepti macar pana la 17/18 ani, e spre binele tauhappy Bafta:*

| 010101012 a răspuns:

Pai, eu cred ca la inceperea liceului, adica pe la 15 ani, insa am mai vazut fete care au de la 13 ani.Dar acum depinde si cat de pregatita esti

| 69AnonimuS69 a răspuns:

De la 5 ani...iar de la 13-14 merg si relatii sexuale...