| didoyeneas a întrebat:

Care aveti sau ati avut tattoo cu henna.,?

Răspuns Câştigător
| cucubau1992 a răspuns:

Tatuajele cu hena dureaza mult timp cei ce v-ati facut tatuaje cu"hena" de fapt nau fost cu henalaughing) sunt tatuator si cunosc destul de bine ce inseama tatuaje si hena. Dupa cum am mai raspuns la o intrebare de genul nu as recomanda tatuaje cu hena raman cicatricii pe piele de la hena. daca vrei detalii carbon_toxic@yahoo.com

7 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Eu, am avut o pantera pe spate, a durat cam 5 zile happy

| XK a răspuns:

Da, numai 5 zile...si am mai si dat destui bani pe el...fiind facut la mare, a fost si mai scump

| cucubau1992 a răspuns:

Man aia n-a fost henna tatuajele cu henna dureaza intre 5 si 6 ani alea sunt tatuaje cu henna ce va tatuati voi la mare e pigmen de flori care intra in pori si iti da impresia ca e tatuaj.aia nu se poate numi henna si un pigment deala e 10 20 de lei si pe tine te ia 2 3 mil pe tatuaj

| didoyeneas explică (pentru cucubau1992):

Da..asa e. dar am auzit ca de la henna. poti sa faci cancer de piele., e adevarat.,?

| cucubau1992 a răspuns (pentru didoyeneas):

Si aia e adevarat sunt ogramada de complicatii ce pot aparea de la henna

| didoyeneas explică:

Numa 5 zile:-o?

| didoyeneas explică:

Eu stiam ca dureaza mai mult., 3-4 saptamani.,straight face!