| ninastar a întrebat:

Care barbat este considerat sexy in prezent,chiar as vrea sa inteleg si eu, ba unu zice ca ala cu muschi si patratele si altul e ala cu fata draguta si suflet bun...deci fetelor (sau baieti) care e parerea voastra?

2 răspunsuri:
| DaReZon a răspuns:

Ehm, muschii nu prea conteaza la baiat. Poate auzi o gramada ca zic ca merg la sala si nu stiu ce dar eh, poti sa ai tu acolo ceva muschi si capatana sa iti fie goala. Dar daca ar fi unul simplu cu fata frumoasa care are un corp normal si ar avea o minte mai buna? Tu pe care ai alege?
Evident, eu inca incerc sa imi gasesc prima prietena potrivita. Doresc sa fie ceva de genu 50% pe genul meu (fizic) si 50% cu cap. Nu toate pitipoancele si parasutele care umbla cu cate un nou baiat in fiecare zi.
Asta depinde de ce persoana esti tuwinking

| snzpaul a răspuns:

Ar trebui să fie considerat bărbat sexy, acela pentru care simți o atragere.