| JoJo0008000 a întrebat:

Care considera-ti ca e inaltimea ideala la barbati?

5 răspunsuri:
| totElodia a răspuns:

Depinde si de varsta, bineinteles. Insa daca te referi la baietii mai mari de 18 ani, insaltimea ideala ar fi de cel putin 1.70 - 1.75 pana la 1.80 - 1.85. Nu mi-ar placea sa umblu dupa mine cu dopu', dar nici cu stalpu' de telecomunicatii.

Dar, in concluzie, iti spun ca intr-o relatie inaltimea nu conteaza foarte mult. ICalitatile emotionale, spirituale sunt atuul pe fiecare dintre noi, fetele, il cautam.

| kiki22 a răspuns:

Parerea mea e 1.78-1.80. nici prea inalti nici prea scunzi. big grin

| batmenika a răspuns:

Intre 1.70 -1.80

| LaverCristian a răspuns:

Poi in primul rand asta depinde de varsta, daar normal e 1.80 1.85 aproximatic

| Serarfly a răspuns:

Pai depinde si de greutate. Dar eu zic ca merge intre 1.75-1.95. Eu inca n-am 18 ani sa-ti spun cum sunt eu laughing