| Izza_8670 a întrebat:

Care credeti ca e cea mah bine modalitate de a agata un baiat? funda pentru ceea mah bine idee

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Calea cea mai sigura e sa te imprietenesti cu el. Cea mai sigura si cea mai lunga in acelasi timp.Plus ca mai e si riscul de a te vedea mereu doar ca pe o amica si atunci esti pusa in postura aia nasoala in care el iti povesteste de cine ii place si iti cere sfaturiI don't want to see
Am vazut ca fetele din ziua de azi, nu prea le mai au cu ganditul.Ba chiar au inceput sa agate baietii prin parcuri.Cand ma uit la ele, imi e rusine de nivelul de degradare si de disperare

| mgtow a răspuns:

Sa in dobori la pamant si sa sari peste el apoi sa il pupacesti pana ajungi sa o faci cu el :-p

| NewSummer2013 a răspuns:

-fusta scurta
-decolteu generos
-pantaloni stramnti
-luciu de buze/ruj
-par mereu perfect aranjat
-unghii facute
- o privire balnda si rusinoasa in prezenta lui

Atat, si sigur te remarca! Il dai gata! Simplu si la obiect.winking