| Nicoleta1621 a întrebat:

Care credeti ca reprezinta cheia fericiri in viatra bani sau familia? alegeti una si argumentati de ce. funda. cea mai buna

Răspuns Câştigător
| Sinitar a răspuns:

Buna. eu cred ca, cheia fericiri este familia pentru ca daca ai bani si crezi ca ei sunt fericirea trebuie sa fi doar un materialist/a fustangiu/c***a. chiar daca nu ai bani dar ai o familie care sti ca te iubeste poti trece peste multe, crede-ma stiu ce vorbesc, daca ai bani poate in timp vei realiza singuratatea si iti vei dori o familie dar poate va fi prea tarziu ca sa o mai poti infiinta, asa ca eu cred, ca familia este unul dintre cele mai de pret bunuri pamantesti avand acest bun si poate si o posibilitate materiala bunicica poti spune " da domne sunt un om fericit, implini cu o nevasta frumoasa si am 2 copii isteti care ii iubesc si ei ma iubesc pe mine" abia atunci poti spune acestu lucru. sper ca te-a ajutat parerea mea. bafta in continuare!( scuze pentru eventuale greseli gramaticale)

1 răspuns:
| oz a răspuns:

Fericirea e prea fina si complexa pentru a fi masurata in familie sau bani.