| proscanandrei70 a întrebat:

Care credeti ca sunt cele mai bune metode de a cucerii o fata rapid si sigur 100%? Vreau raspunsuri sincere! Ofer funda!

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Zici de parca cucerirea unei fete ar fi strategie ca sa castigi un joc video...
E mult mai complet procesul si-ti pot zice ca daca cauti tehnici de cucerire n-o sa-ti mearga niciodata pentru ca se va resimti ca totul e mecanic face2face. Trebuie doar sa stii niste lucruri de baza :
-sa fii educat
-sa n-o jignesti in niciun fel
-tachineaz-o dar intr-un mod frumos si in asa fel incat sa se vada ca e in gluma
-fa-o sa rada
-respect-o si vorbeste-i frumos
-arata-te interesat de ce spune
-arata-te interesat in pasiunile ei, intreab-o ce-i place si pune-o pe ea sa-ti zica despre respectiva activitate in loc sa te decomentezi singur, ii va face placere sa vorbeasca despre ea si va fi impresionata ca te arati interesat de ce-i place si ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contul mare in banca. mai 100% de atat nu se poate

| lovecats123 a răspuns:

Ei bine ii poti lua un buchet mare de trandafiri, fi cat mai romantic cu ea, fi amuzant, intelegator, incearca sa te apropi de ea fizic (sa o iei de mana), sa nu te dai mare in fata altora si sa faci glume pe seama ei, iesiti cat mai des in oras pentru a petrece mai mult timp impreuna insa nu exagera, incearca sa ii faci complimente insa nu te baga in vrajeli (ne dam seama imediat), ii poti urmari reactile ca sa iti dai seama daca te place si ea (gasesti pe goigle diferite lucruri legate de acest lucru), fi cat mai cool(la aspect), incerca sa o ajuti, fi alaturi de ea in orice situatie, cand vorbesti cu ea priveste in ochii ei (dar nu insistent ci romantic), zambeste-i, imbratiseaz-o, spune-i ce simti.Ai grija totusi sa nu te transformi in cel mai bun prieten al ei pentru ca iti ba fi greu sa devi ceea ce vrei tu de fapt pentru ea. Daca e genulcare se lasa usor, fa putin pe golanul si gata, e topita dupa tine laughing Bafta

| proscanandrei70 explică:

Cineva îmi spunea să mă port indiferent. Credeți ca merge asa?

| AndreeaMadalina01 a răspuns:

Fii tu, fa-o sa rada, tachineazo, scoateo la suc, la plimbare, afla cei place, iai un cadou, la urma spune-i co placi. FUNDA?

| ScriitorulRomantic a răspuns:

Sincer, acesta este sfatul pe care vreau să-l folosesc la urmatoarea fată de care mă îndragostesc: îi scriu poezii, declarații și le las la ușa ei. Oricât de scorpie ar fi, orice fată apreciază un gest de domn. Dacă nu, ceva mai clasic, flori.

Ma rog, astea-s de moda veche, dar mereu merg dacă esti puțin mai tupeist. Sfaturile moderne sunt simple: în mileniul 3 nu cuceresti o fată, îți exprimi sentimentele in mod direct față de ea.