| Pitic a întrebat:

Care e cel mai periculos/indraznet lucru pe care l-ati facut

4 răspunsuri:
| BetterThanDrugs a răspuns:

Am sarit cu parasutaaa:devil)batting eyelashes

| cosmin2221 a răspuns:

Wrestling in gradina + ring... a fost awsome...Dar in acelasi timp dureros

| adee_4040 a răspuns:

laughing daca iti zica crezi nebuna laughingrolling on the floor am urmarit un baiat si ma ameninta cu o bananalaughing

| katekate a răspuns:

Poi m-am aruncat intr-o piscina olimpica de la o trambulina de 3, 5 metrii dar mai periculos decat asta a fost cand am vorbit cu profa de matelaughing