| Pitic a întrebat:

Care e cel mai periculos/indraznet lucru pe care l-ati facut?

7 răspunsuri:
| pinguinuVerde a răspuns:

Cel mai periculos şi îndrăzneţ lucru în acelaşi timp, a fost să-i spun bunicii mele că a împlinit 91 de ani.

P.S : RESPECT categoria.

| DaVà a răspuns:

Am sarit de la etajul 3 pe o gramada de frunze happy si mi-am rupt mana si picioarele! am stat la spital cam 3 saptamani!:d

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

M-am maritatlaughing

| oK_4173 a răspuns:

Cand ti-am raspuns la intrebare laughing)))))))))))))

| αηdяεy a răspuns:

Cand m-am imbatat si m-am luat la bataie cu toti baietii din clasa laughing))

| viorelleu a răspuns:

Am iesit din burta mamei in acesta lume unde e atata pericol fata de burtca mamei, nu? si in plus, am fost destul de indraznet, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand am cerut`o de nevasta pe sotie.