| Miha879 a întrebat:

Care e faza cu rapperi si hainele de la Chicago Bulls?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie îmi plece foarte mult înbrăcămintea răperilorador muzica trap şi rapp!happy

| aXy99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si ce legatura are asta cu intrebarea? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru aXy99):

Niş una.laughingDa tu de ce crezi că se îmbracăa aşa?

| aXy99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Au vreun contract de sponsorizare probabil. Nu stiu, nu prea ascult rap modern.

| anonim_4396 a răspuns (pentru aXy99):

Poate e şi de sponsorizare, dar cred mai mult că vor să se de-a cool.happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru aXy99):

Câţi ani ai? Dacă nu te superi.

| aXy99 a răspuns (pentru anonim_4396):

"sa se de-a"? laughing
Iti zic eu ca nu poarta nimeni (persoane publice) haine cu sigle in videoclipuri fara sa fie sponsorizat.

| aXy99 a răspuns (pentru anonim_4396):

| anonim_4396 a răspuns (pentru aXy99):

Mulţi ani înainte!happy

| Miha879 explică (pentru aXy99):

Poartă foarte mulți, nu numai cei din rap-ul modern, inclusiv cei care promoveaza rap-ul sau sunt ascultatori isi iau haine de la Chicago Bulls, dar niciodata nu am înțeles care e legătura.