| anonim_4396 a întrebat:

Care e faza cu Zmenta si Codrin?

5 răspunsuri:
| VibeTrix a răspuns:

Pai Zmenta e un prost si Codrin este regele! Lejiunea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uită-te la asta: https://www.youtube.com/watch?v=Ec3YO77USyE

| CatalinStoca a răspuns:

Zmenta o pus un video despre copii de 10-14 ani care înjură si spun cuvintele camioane si semafoare si o mai zis ca copii respectivi sunt din generatia tableta si minecraft.Codrin o văzut videoclipul si asa o început cearta.

| aXy99 a răspuns (pentru CatalinStoca):

E mult spus o cearta...mai degraba niste discutii contradictoriilaughing

| Castle2826722 a răspuns:

Deci... din ce am inteles eu un fan Satana a comentat la un post pe facebook sau video pe youtube cu acest cuvant popular "camionie", iar Zmenta a reactionat urat jignindu-l intr-o oarecare masura pe fanul Codrin. De la o "prostie" dupa parerea mea, s-a ajuns la o cearta. Zmenta nu l-a atacat in mod direct pe Codrin si nici el pe Zmenta.Totul a fost din cauza fanilorlaughing). PISICA VERDE