| SweetCandy a întrebat:

Care e lucrul la care va ganditi prima oara dimineata, sau seara inainte de culcare?big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.

Dimineata ma gandesc ce voi face azi, seara ma gandesc ce nu am facut azi si trebuia sa fac big grin

Bybye

36 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Sa fac pipilaughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Seara ma gandesc la ce o sa fac dimineatahappy
Dimineata ma gandesc cum o sa fie ziua asta big grin

nony
| nony a răspuns:

Dimineata:Abia astept sa intru pe TPU...
Seara:Abia astept maine dimineata sa intru pe TPU big grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Seara inainte de culcare imi fac programul pentru a doua zi sa nu pierd timp dimineata sa ma gandesc ce sa fac. Dimineata la cafea, impreuna cu sotul ne mai facem unele planuri...

cami
| cami a răspuns:

D: offff, a inceput o noua zi!
S: intotdeauna ma culc cu gandul la TPU, depinde de subiect...

cami
| cami a răspuns:

@ade, tu te gandesti si la fostul si la actualul laughing ..Alege-ti surioara tongue

| Antrax a răspuns:

Ma da somn mi

daniela
| daniela a răspuns:

Doamne inca o zi de munca...

| SweetCandy explică:

Funnymantm rolling on the floor
ZOMBIE? aoleu...rolling on the floor
un zombie...bea cafea?

| SweetCandy explică:

Funnymantm.................nu de la poluare....de la criza asta financiaralaughing

Shin
| Shin a răspuns:

Dimineata... cred ca ma gandesc ce scuza sa mai folosesc ca sa ajung mai tarziu la serviciu happy
Iar seara inainte de culcare... ma gandesc la fetita meabatting eyelashes
Numai bine, Shinwinking

| marsy a răspuns:

Seara ma gandesc la dimineata... iar dimineata la seara! laughing

| Farcas a răspuns:

La iuby meu, tot timpu`love struck
hee hee

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

In fiecare seara ii multumesc lui Dumnezeu ca suntem sanatosi, ca ne putem bucura linistiti de copilul nostru, ca a facut posibil sa ne cunoastem si sa fim impreuna, ca are grija de noi, ca putem merge, vedea, vorbi... pentru ca sunt atatia care nu pot sa faca nimic din ceea ce noi putem face.
Dimineata Ii multumesc iar pentru ca vedem lumina zilei...
Poate unora li se pare ciudat, dar sunt atat de multi cei care nu pot vedea soarele diminetii, nu pot auzi ciripitul pasarilor, nu pot sa-ti tina copiii in brate, nu pot alerga prin iarba uda... sau sunt atat de preocupati de propria soarta, incat li se pare totul banal...

| albastrel a răspuns:

Am avut o perioada foarte lunga in care seara adormeam cu, gandul la matusa mea care a murit...acum adorm fara sa ma gandesc la nimic si nimeni

dimineata ma gandesc cum sa ajung la wc mai repede fara sa ma lovesc de nimic laughingrolling on the floor

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Dimineata trebuie multumit ca ne-am mai trezit si azi, si trecut in revista ce e de facut peste zi, iar seara, cele 2 rugaciuni, si eventual cate un mic bilant...

| alexdop21 a răspuns:

La naiba cu criza, seara ma gandesc nu stiu sa ma gandesc la ceva pentru ca ma pun prea rupt de oboseala in pat, iar dimineata ma gandesc, sa mai stau 5 minute si apoi cine imi face si mie cafea si mancarebig grin

| PauLa.M a răspuns:

In ultimele luni, "baiatul visurilor mele chatterbox"

| kitty_8919 a răspuns:

Dimineata ma gandesc ca mai vreau sa dorm, iar searama gandes la fostul meu prieten si la actualucryingcryingcrying...

| funnymantm a răspuns:

Dimineata : Coooofffeeeeee
Seara: sa nu uit dimineata de cooooofffeeee laughing
acum Serios... hmm. nu stiu, seara e moment de auto-analiza, dimineata sunt prea zombie sa gandesc laughing

| funnymantm a răspuns:

Pei si zombie astia beau cafea, sa puna in circulatie sangele rolling on the floor ca sa coagulat de la poluarea asta laughing

| adyth a răspuns:

Hmmm thinking
dimineata ma gandesc la ce'am visat...
iar seara...sa nu uit sa ma uit al desene rolling on the floor

| cristi27 a răspuns:

Eu ma gandesc tot timpul la prietena meahappy

| soricica a răspuns:

Seara, mah gadesc mereu la uby [cu toate ca uneori e langa mine:X], iar dimineata tot la el ma gandesc:X:X

| fzcsm a răspuns:

Ma gandes la sport, la echipa de polo, la Steaua, la prietena mea, iar seara cam la fel.

| iulia_5454 a răspuns:

Pai eu ma gandesc la noul meu prieten(nu stiu de ce nu cred ca il iubesc)

| 4LeafCloves a răspuns:

Mai mereu ma gandesc oare cat e ceasul... si seara daca o sa visez ceva... ca nu imi place sa dorm fara sa visez ceva laughing

| naya a răspuns:

Dimineata.la iubit.seara...tot la el. damn it.

| Dedeeee a răspuns:

Dimineata:ce voi face azi?

Seara:la un baiat:X

big grinbig grinbig grin