| danutza a întrebat:

Cand va trezitzi dimineata la ce va ganditzi prima oara? happy

Răspuns Câştigător
| ioanaa a răspuns:

O noua zi, o noua sansa happy

35 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Sa fac pisu si sa ma spal pe fata si pe dintibig grin

| Barajag a răspuns:

La ce pot face in ziua respectivahappy

| monyk a răspuns:

Ma gandesc la fostul meu prieten, pentru ca mereu mi-e gandul la el. din pacate, ma trezesc cu gandul la elsad

Stefan
| Stefan a răspuns:

Ma gandesc sa fiu sanatos.

| xibalba a răspuns:

Buna intrebare... pai ma gandesc cat e ceasul, daca e devreme si timpul imi permite, mai dorm... daca nu, ma gandesc la un EL happy

| inna a răspuns:

Sa mai dorm inca 5 minutehee hee

| arysa a răspuns:

Ce putin am dormit, vreau s mai dooorm laughing

| JustMeFlory a răspuns:

Ma gandesc la cafea. Daca mai am cafea(la plic beau eu)sau trebuie sa ma duc sa-mi cumpar(din nou)happy

| AvalohAlyn a răspuns:

La ceas... daca mai pot sa dorm...la vremea de afara...la mancarelaughing

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

La ceas..sa vad daca mai pot sa dormhee hee

| Haydee a răspuns:

Ma gandesc la el, nu prea am chef sa ma ridic din pat dar gandul ca ma asteapta cerealele cu ciocolata e incantator si astfel am puterea sa ma duc pana la bucatarielaughing

| Criiss16 a răspuns:

Pai de ceva vreme ma trezesc gandindu-ma la el.laughing

| Jonsdottir a răspuns:

Daca mai am lapte in frigiderbatting eyelashes

By Dy
Xo~Xo

| FearNoEvil a răspuns:

Ma gandesc daca e baia libera sau nu.

| mariobros a răspuns:

La cat dureaza pana ajung sa beau prima picatura de cafeawinking

| optimista_5827 a răspuns:

Butonul de la pc si cafelutza

| StarDust a răspuns:

Cat e ceasul' si dupa deschid teveu. am duc fac o cafelutsa ma spal pe uochi si savurez cafelutsa :X

| eek a răspuns:

1. cat e ceasul
2. daca a plouat peste noapte laughing

| marie a răspuns:

Ma gandesc la ceva pozitiv, ca asa poate imi va merge bine de ex. doi catelushi pufosi...de fapt nu stiu, depinde acum se de starea pe care o am poate ma gandesc la funda portocalii de la TPU:Xtongue

| dulcika a răspuns:

Ma gandesc la ce am sa fac astazi., la ce am visat noapteahappy

| volt a răspuns:

Ma duc la oglinda si zic : INCREDIBIL, iar arat bine laughing

| Mihaelutsaa a răspuns:

Off, Doamne...
inca o zii`

| . a răspuns:

Death Metal, un nes, tigari si niste desene animate vechi ca am destule in colectie. happy

| 160310 a răspuns:

Va fi o zi buna sau nu? Voi vedea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca mi-e foame

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fac cafeaua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare a intrat branzica pe mess thinking
Ma gandesc la un prieten [bro meu] daca a intrat pe mess tongue
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa beau cafeaua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este vorba la ce ma gandesc ci la cine ma gandeschee hee