| Anonimaa909 a întrebat:

Care e mai cool? Hi5 sau Facbeook?hee hee

Răspuns Câştigător
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

IMi place hi5.Si nu-i adevarat ca e de cocalari si pitipoance asa ca
*Shawtyy * tineti parerea pentru tine. Puteai pur si simplu ca preferi facebook fara sa jignesti pe ceilalti.

10 răspunsuri:
| Didw a răspuns:

Heybig hug
Mie imi plc mai mult Facebook pentru ca te poti juca dif jocuri si is mai misto decat pe hi5. ex: petville, farmville
Bb love struck

| MMadalina a răspuns:

Mie imi place mai mult hi5. acum depinde de fiecare big grin

tie ce-ti place mai mult hi5 sau facebook?batting eyelashes

| niko a răspuns:

Hi5happy

| SheCanFlyy a răspuns:

Facebook e mai super.hi5 e numai pentru pitipoance si cocalari

| ChocolateDroid a răspuns:

Hi5 love strucklove strucklove struck

| Anonimaa909 explică:

Multumesc pentru parererea fiecaruia:*. mie imi plac ambele dar imi place un pic' mai mult hi5-ul.

| ioana_7867 a răspuns:

Hi5 si-a mai pierdut din popularitate.acum Fb e la puterebig grin

| Andra_6228 a răspuns:

Facebook :X:X:X

| xDixiiii a răspuns:

Facebooklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facebook.