| Sconcsiş a întrebat:

Care e materia voastra preferata? (exceptand sportul, muzica si desenul)

PS: Si nu, pauza nu e o materie!

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pe locul intai ar fi psihologia. E foarte frumoasa.Ar urma romana si istoriahee hee

| baru a răspuns:

Salut. Lucrul manual. Ai uitat. Pa. Glumeam. Da, Fizica cibernetica.

| nobody_9468 a răspuns:

Eu ador toate orele in care ma intalnesc cu ellaughing. Si ma invata cu mediana triunghiului, teorema triunghiului dreptunghic{ca el nu stie ca e a lu' Pitagorahee hee}

Bafta.

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Matematica :X sunt buna la acest obiect si am descoperit ca este frumoasa si inveti foarte mult de la aceasta!
sincer cand eram mai mik numi placea de loc dar daca ajungi sa o intelegi si sa inveti o saty placa la nebunie!

| LoveAngel223 a răspuns:

Biologia

| Selena54 a răspuns:

Engleza :X

| Imonettex a răspuns:

1.Romana(luv it :X)
2. Engleza
3.Fizica

| denysse_5976 a răspuns:

Mda inca din generala am adorat franceza:X.

| bubu16 a răspuns:

Francezalove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hhhhhhhhmmmmm
materia mea preferata este engleza

| Mem0ries_5576 a răspuns:

Matematica love struck