| anonim_4396 a întrebat:

Care e materia voastra preferata?

P. S: Pauza nu e o materie!

12 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Engleza, chimia si educatia fizica.

| Ana a răspuns:

Dirigentia laughing

| arysa a răspuns:

Psihologia si geografia.

| MM a răspuns:

Am terminat scoala de ceva vreme dar materia mea preferata era psihologia.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Desen, engleza si sport.

| Aurelia a răspuns:

Geografie, romana, italiana.

| dynasmile21 a răspuns:

Toate.big grin ador scoala, viata de elev, setea de cunoastere(care la mine e enorm) si ma ingrozeste gandul ca nu voi mai merge la scoala chiar daca voi merge la faculta. ce se va alege de colegii mei?sad

| fzcsm a răspuns:

Biologie sau Chimie.

| Chocolate a răspuns:

Engleza!love struck:X

| naty_3185 a răspuns:

Eu am mai multe materii preferate! ele sunt: romana, franceza, istoria, geografia desen.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Metafizica...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce nimeni nu spune matematica?laughing
Ei bine, spun eu tongue deci : matematica, romana, chimia si francezabatting eyelashes