| Unique a întrebat:

Care e parerea voastra despre femei? in general

Răspuns Câştigător
| Sylx a răspuns:

Presupun ca esti fata, daca erai baiat ti-as fi raspuns intr-un mod fundamental diferit plus unele sfaturi de evitare a speciei...(imi iau stupid stiu!) Femeile au rolul lor in societate si in familie sunt jumatatea frumoasa si delicata a noastra a barbatilor. Ma gindesc la o imagine cand zaresc o fata draguta cu ochi mari expresivi, care zambeste si visam, scuza-ma! Nu pot sa dau un termen general pentru femei, imi plac, sunt gratioase, elegante, frumoase au o plenitudine de calitati si def... cred ca am suficiente stupid-uri pana acum. Ceea ce vroiam sa spun este ca nu am o parere care sa le defavorizeze, in fond I love the womans!

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Niste ciudateoh go on
Unele in sensul bun, majoritatea in sensul rau

| Floreenofficial a răspuns:

Daca le intelegi sunt super de treabawinking

| Flav a răspuns:

Sincer, nu cred ca ai vrea s-o stii. Si nici nu doresc a fi iar suspendat.

| Vizitiul a răspuns:

Femeile sunt cele mai gingase fiinte de pe Geea (unele). Nu ai o femeie langa tine, nu te poti numii barbat! "Mai bine cu rau decat fara rau!" laughing

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Din păcate, în ultima vreme, definiţia potrivit căreia femeia este un animal care locuieşte pe lângă casa bărbatului şi se hrăneşte cu zilele fripte ale acestuia devine din ce în ce mai evidentă.
Nu există o părere generală şi ar fi stupid şi misoginism inutil din partea mea să emit o părere generală. Există bărbaţi porci dar şi extrem de multe femei pe care-ţi vine mai degrabă să le pocneşti decât să le iubeşti. Procentual, sunt cam tot atâtea dar ca număr sunt mai multe (pentru că femei sunt mai multe, ca total) şi asta face ca ele să fie mai enervante şi misoginismul să escaladeze.
Femeile sunt un rău necesar. Rău cu rău dar mai rău fără rău.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Femeile reprezinta mai bine de jumatate din populatia globului, din cate stiu. Diferentele fata de barbati le stim, punctele comune le stim, in rest n-are rost sa generalizam. Ai putea la fel de usor intreba ce parere avem despre oameni in general. Sau daca ai chef de glume misogine intreaba direct, unele sunt amuzante si pentru femei. Eu le respect, n-as sustine tot ce scrie aici:)) http://www.price.ro/forum/showthread.php?t=602

| Farcas a răspuns:

Femeile nu trebuie intelese doar iubite.
E greu cu ele dar imposibil fara

| cristiiiiiii a răspuns:

Toate sunt niste cu_ve

| MyLifeIsAmazing a răspuns:

Inchipuieti ca femeia este o floare firava si suava care nu trebuie jignita si nici batuta; fata femei nu ar mai exista o generatie in fiecare familie

| irina_8242 a răspuns:

Femeile sunt un rau necesar... un barbat nu ar putea trai fara a avea o femeie langa el