| criscros a întrebat:

Care e primul lucru care iti trece prin cap cand un tip iti aduce flori la prima intalnire?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ofer flori. nu neaparat la prima intalnire asa din cand in cand si nu numai unei persoane pe care vreau sa o cuceresc. de exemplu si viitoarei sotii a celui mai bun prieten al meu (nu ca as vrea ceva Doamne fereste) dar el este un dobitoc si nu`i da flori niciodata. nici macar dupa ce afla ca i`ar a facut o "arogantza proasta"imi place sa ofer flori si stiam ca fetelor le place sa primeasca flori dar din ce vad aici sunt multe fete care privesc asta ca pe un lucru rau.hmmm ciudat.

26 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ma uit la flori.Ma intreb cine le-a ales. El cu siguranta nu. Poate maica-sa.Sunt atenta la felul cum se ofera. E si asta o arta.Ma uit la el cum reactioneaza cand ii spun ca nu imi plac florilelaughinglaughing

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ca e un baiat bine educat, sensibil si cu mult bun simt.

| anad a răspuns:

Pai, s-a intamplat! Si am fost foarte magulita, m-am bucurat ca l-a preocupat intalnirea, m-am simtit importanta si am zis ca trebuie sa aiba un suflet bun daca ii pasa de altii.(si nu m-am inselat!)

| dragutza a răspuns:

Cam de moda veche? nu! mie se pare un tip romantic care vrea sa ma cucereasca prin alte metode in afara de pat!

pupimik
| pupimik a răspuns:

"ce dragut din partea lui! Totusi...cu siguranta a facut-o pentru ca vrea sa lase o mult prea buna prima impresie.Cine e stapan pe sine nu are nevoie de flori pentru a creste in ochii unei femei.Oricum.Neesential.Ceea ce conteaza e ca sunt dragute florile happy "

| Cryssy a răspuns:

As fi placut impresionata. Chiar m-ar impresiona chestia asta.

| Paris a răspuns:

Ca este un tip foarte bine crescut, cu o educatie puternica happy

| Andreeagen a răspuns:

Wow! cred ca asta e ultimu exemplar ar trebui sa pun mana pe ellaughing

Lasand gluma la oparte...as cred ca e un barbat foarte bine educat.
Numai bine!

| moonY a răspuns:

"nu le'a primit cea cu care a avut intalnire inaintea mea si acum mi le da mie.
le refuz? ii fac un bine, poate mai are o alta intalnire azi.
sau sa le primesc? dar ce'i spun iubitului meu, ca le'am gasit pe strada?"

| Corinne a răspuns:

Ma intreb cine o mai vazut faza laughingcred...habar nu am.
Am trecut prin astfel de momentebatting eyelashes nu mai stiu ce am simtit eram extrem de emotionata...De curand am primit un buchet imens de trandafiri rosii 25 la numar de la un fost iubit si a venit intr-o pauza si mi i`a oferit in fata liceului...era extrem de emotionata dar a fost un moment minunat si cred ca de neuitat!happy

Si vara trecuta am primit un trandafir alb la prima intalnire la felbig grin nu mai stiu ce am simtit... evident m`am bucurat si a fost un gest frumos din partea luibatting eyelashesE frumos sa stii ca cineva te place sau te iubeste sau cand primesti flori ii minunatbatting eyelashes

| ÅñdRa a răspuns:

Hmmmm... o intrebare destul de grea.cred ca vrea sa faca impresie...si ca e cu bun simthappy

| ._6225 a răspuns:

Hmm... ca e un tip cu bun simt. Dar parca parca... mi s-ar parea putin cam "prematur".

| CatalinMG a răspuns:

@bullet

Ai reusit sa imi faci ziua fericita cu raspunsul ala laughing))))) Se vede ca nu ai citit atent intrebarea, sau ma rog, nu ai inteles-o

| den a răspuns:

Rari baietii ca el laughing

| betty17 a răspuns:

Ca vrea sa ma cucereascasmugsmugsmug
dragut din partea lui, dar la mine nu tinelaughing

succes

| I.Love.Football a răspuns:

"Asta e tactica lui sa imi tina si cealalta mana ocupata?" big grin

| Jupiter a răspuns:

"Ce flori frumoase!"

| Alessyaaa a răspuns:

Primul lucru e ca e foarte dragut, fetelor le plac florile.Primul lucru la care m-as gandi e ca ma place, al doilea... l-as sarutahee hee...

| any007 a răspuns:

Ce duuuulce...

| alexxaz a răspuns:

Ca ma respecta!

Răspuns utilizator avertizat
| zuzi_4846 a răspuns:

Ce frumos! Recunosc ca nu mi s-a intamplat pana acum (poate datorita putinelor "prime" intalniri). Cred ca primul lucru care mi-ar trece prin cap ar fi ca trebuia sa ma intalnesc cu el mai devreme si indiferent care ar fi rezultatul intalnirii, sigur, nu l-as uita niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne,, inca arat bine? sau as intra la idei. poate arat ca o baba indiana din vestul salbatic, de-mi aduce flori un barbat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur asa se poarta cu toate fetele ...mmm...dal e dragutwinking. Cam asta imi trece prin minte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ spidergirl... pai se cheama prima intalnire; daca ai iubit de ce ii mai dai sperante bietului baiat si iesi la o intalnire cu el? laughing el vrea sa te impresioneze si tu deja ii dai cu sutu`? laughing

| TotLora a răspuns:

Ii face placere prezenta mea si ca pentru el nu sunt o oarecare